Czytaj więcej...

Jedną z naszych specjalności jest produkcja podłóg drewnianych na zamówienie Klienta. Dzięki ogromnej wiedzy naszych fachowców oraz nowoczesnemu zapleczu technicznemu, możemy wyprodukować najwyżej jakości podłogi drewniane w niemal dowolnym nakładzie.

Czytaj więcej...

Oferowana przez nas deska tarasowa w wielu wzorach jest produktem naturalnym, który wnosi piękno przyrody do każdego zakątka. Proponujemy Państwu bardzo wytrzymałe deski tarasowe wykonane z egzotycznych gatunków drzew, a także z modrzewia i świerku. 

Czytaj więcej...

Zajmujemy się produkcją wysokiej jakości podłóg drewnianych, a także wielu innych wyrobów z drewna. Jesteśmy producentem wysokiej jakości bezsęcznej kantówki klejonej. W sprzedaży jest dostępna kantówka dębowa drzwiowa i okienna oraz kantówka sosnowa.

Czytaj więcej...

Oferta naszej firmy obejmuje szeroką gamę materiałów drewnianych, wśród których znajduje się zarówno tarcica iglasta i liściasta, jak i półfabrykaty z drewna. Dostępne w naszym asortymencie elementy klejone są takimi półfabrykatami z drewna liściastego i iglastego.

Czytaj więcej...

Firma ARDI jest znana z produkcji wysokogatunkowych kantówek okiennych i podłóg drewnianych. Nasza oferta obejmuje również inne wyroby z drewna, w tymwięźbę dachowąWięźba dachowa to jeden z najważniejszych elementów budynku.

Czytaj więcej...

Drewno jest materiałem, który znajduje powszechne zastosowanie podczas wykonywania różnorodnych prac budowlanych. Jedną z jego form tarcica, czyli najprostsze, nieheblowane i nielakierowane deski, jakie powstają w efekcie cięcia kłody drewna.

Czytaj więcej...

Drewno budowlane stanowi podstawę konstrukcji większości obiektów. Wśród wielu różnych form tego materiału szczególnie popularne są łaty.

Czytaj więcej...

Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem sklejek i płyt  drewnianych dostępnych w ofercie naszej firmy. Poza tarcicą iglastą i liściastą oraz deskami