język polski   język niemiecki   język angielski

> 14.akcesoria-meblowe

Akcesoria meblowe

Akcesoria meblowe

Solidne i trwałe podłogi dębowe, elegancka drewniana boazeria, tanie płyty OSB, MDF i sklejki wodoodporne stanowią podstawowy asortyment firmy ARDI. Jako uzupełnienie oferty proponujemy także funkcjonalne akcesoria meblowe. Okucia meblowe, systemy drzwi przesuwnych czy fronty meblowe są niezbędne przy produkcji i renowacji mebli. W nasze produkty zaopatrujemy Poznań, Leszno i inne miejscowości w okolicy. Do zakupu zapraszamy tez Klientów z innych rejonów Polski.

Okucia meblowe 

Oferta okuć meblowych obejmuje przede wszystkim złącza, zawiasy i zamki do szaf oraz wiele innych detali potrzebnych przy produkcji mebli.
 
Systemy drzwi przesuwnych
Oferujemy Klientowi kompletne systemy okuć do drzwi przesuwnych meblowych niezbędne przy wykonywaniu różnego typu zabudów.
 
Fronty meblowe
Współpracujemy z kilkoma producentami frontów meblowych. U nas znajdą Państwo fronty drewniane oraz fronty lakierowane i foliowane z MDF.
 
Obrzeża meblowe
Jesteśmy przedstawicielem firmy HRANIPEX. W sprzedaży mamy cały asortyment obrzeży meblowych ABS w wielu grubościach i szerokościach. Oferowane obrzeża pasują do wszystkich dekorów płyt produkowanych w Europie. U nas dostępna jest niemal każda ich szerokość.
 

KLEJE I NARZĘDZIA

 
Kleje
Zajmujemy się również sprzedażą klejów stolarskich i montażowych fińskiej firmy KIILTO. W ofercie mamy kleje z grupy D2, D3 i D4 oraz kleje montażowe w pojemnikach.
 
Narzędzia
Oferujemy Państwu szeroki asortyment produktów znanej firmy PILANA, jednego z wiodących producentów narzędzi do maszyn stolarskich i nie tylko. Znajdziecie u nas piły, noże do strugarek, wiertła, frezy i pozostałe wyroby produkowane przez tą firmę.
 
Serdecznie zapraszamy!
 
         Akcesoria meblowe
ARDI Andrzej Radzimski Karzec 34a 63-840 Krobia Tel 65 5738 229 kom 603343168
Strona główna | Aktualności | O firmie | Oferujemy | Galeria | Kontakt | Polityka prywatności
projekt i wdrożenie: dobrarzecz.pl
stat4u