język polski   język niemiecki   język angielski

> 14.akcesoria-meblowe

Akcesoria meblowe

Akcesoria meblowe

Solidne i trwałe podłogi dębowe, elegancka drewniana boazeria, płyty i sklejki wodoodporneoraz funkcjonalne akcesoria meblowe –  polecamy zapoznania się z ofertą sprzedażową firmy ARDI. Przypominamy, że nasza filia znajduje się w Poznaniu!

Okucia meblowe 

Oferta okuć meblowych obejmuje przede wszystkim złącza, zawiasy i zamki do szaf oraz wiele innych produktów potrzebnych przy produkcji mebli.
 
Systemy drzwi przesuwnych
Oferujemy Klientowi kompletne systemy okuć do drzwi przesuwnych meblowych przy wykonywaniu różnego typu zabudów.
 
Fronty meblowe
Współpracujemy z kilkoma producentami frontów meblowych. U nas znajdą Państwo fronty drewniane oraz fronty lakierowane i foliowane z MDF.
 
Obrzeża meblowe
Jesteśmy przedstawicielem firmy HRANIPEX. Posiadamy w sprzedaży cały asortyment obrzeży meblowych ABS w wielu grubościach i szerokościach pasujący do wszystkich dekorów płyt produkowanych w Europie. U nas dostępne  jest niemal każda szerokość.
 

KLEJE I NARZĘDZIA

 
Kleje
Zajmujemy się również sprzedażą klejów stolarskich i montażowych fińskiej firmy KIILTO. W ofercie kleje z grupy D2, D3 i D4 oraz kleje montażowe w pojemnikach.
 
Narzędzia
Oferujemy Państwu szeroki asortyment znanej firmy PILANA, jednego z wiodących producentów narzędzi do maszyn stolarskich i nie tylko, które również są  dostępne dla Państwa w naszej firmie. Znajdziecie Państwo u nas piły, noże do strugarek, wiertła, frezy i pozostałe wyroby produkowane przez tą firmę.
 
Serdecznie zapraszamy!
 
         Akcesoria meblowe
ARDI Andrzej Radzimski Karzec 34a 63-840 Krobia Tel 65 5738 229 kom 603343168 Fax 65 5738 279
Strona główna | Aktualności | O firmie | Oferujemy | Galeria | Kontakt
projekt i wdrożenie: dobrarzecz.pl
stat4u