język polski   język niemiecki   język angielski

> 15.plyty-i-sklejki

Płyty i sklejki

Tanie płyty OSB, MDF i sklejki

Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem prefabrykatów drewnianych dostępnych w ofercie naszej firmy. Poza tarcicą iglastą i liściastą oraz deskami podłogowymi proponujemy również inne materiały drewniane i drewnpochodne. W tej kategorii prezentujemy tanie płyty OSB i MDF przeznaczone do budowy i wykańczania domów. W asortymencie jest także tania sklejka wodoodporna w wielu rozmiarach.

Sklejka wodoodporna

W ofercie tanich sklejek wodoodpornych i suchotrwałych znajdują się sklejki: liściaste – brzozowe, olchowe i bukowe, iglaste – sosnowe oraz fornirowane – dębowe i jesionowe. Foliowana sklejka wodoodporna brzozowa i topolowa produkowana jest również w wariantach tzw. antypoślizgowych oraz szalunkowych. Ponadto w stałej sprzedaży mamy sklejki egzotyczne meranti z topolowymi środkami. Cały asortyment jest dostępny w różnorodnych grubościach i klasach. Sprowadzamy również towar na indywidualne zamówienie Klienta.

Płyty OSB

Oferujemy Państwu tanie płyty OSB, które znajdują zastosowanie jako poszycie dachu, stropu czy ściany. Produkowane przez nas płyty OSB-3 mogą być wykorzystywane do budowy konstrukcji nośnych w umiarkowanych warunkach wilgotnościowych. Dostarczamy płyty w wymiarach 1250 x 2500 mm oraz 625 x 2500 mm z krawędziami prostymi lub frezowanymi. Grubość płyty OSB wynosi od 6 do 25 mm.

Płyty MDF, HDF i wiórowe

Dostarczamy tanie płyty MDF – surowe lub obustronnie laminowane o grubości 18 mm. W naszej ofercie znajdują się też płyty HDF – zarówno surowe, jak i jednostronnie lakierowane w kolorze białym bądź drewnopodobnym. Ponadto proponujemy Państwu płyty wiórowe surowe i fornirowane naturalną okleiną.

EGGER

Podstawowa oferta obejmuje prawie 100 dekorów płyt meblowych melaminowanych z kolekcji ZOOM Firmy EGGER w formacie 2800 x 2070 x 18 mm. Ponadto proponujemy inne grubości płyt, laminaty i blaty kuchenne w grubościach 38 i 60 mm.

Płyty stolarskie

Nasza oferta asortymentowa obejmuje również płyty stolarskie surowe liściaste w formacie 2500 x 1250 x 18 mm, a także płyty fornirowane dębowe, jesionowe, bukowe i sosnowe w formacie 2500 x 1250 x 19. Wszystkie produkty oferujemy Państwu w bardzo atrakcyjnych cenach.

Oferujemy Państwu bardzo atrakcyjne ceny.

 Serdecznie zapraszamy !

 
 
          Płyty i sklejki
ARDI Andrzej Radzimski Karzec 34a 63-840 Krobia Tel 65 5738 229 kom 603343168
Strona główna | Aktualności | O firmie | Oferujemy | Galeria | Kontakt | Polityka prywatności
projekt i wdrożenie: dobrarzecz.pl
stat4u