język polski   język niemiecki   język angielski

> 9.podlogi

Deska podłogowa i tarasowa

     
 

Podłogi drewniane

Jedną z naszych specjalności jest produkcja podłóg drewnianych na zamówienie Klienta. Dzięki ogromnej wiedzy naszych fachowców oraz nowoczesnemu zapleczu technicznemu, jesteśmy w stanie wyprodukować najwyżej jakości podłogi drewniane w niemal dowolnym nakładzie. Realizujemy małe zlecenia, na przykład dla osób pragnących wymienić podłogę w sypialni, jak i większe, na przykład dla przedsiębiorstw. Podłogi drewniane są bardzo wytrzymałe, więc sprawdzą się w pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu – nawet w korytarzach miejsc użyteczności publicznej. Drewno jest uniwersalne, więc doskonale uzupełni aranżację każdego pomieszczenia.

 

Rodzaje desek podłogowych

Jesteśmy profesjonalnym producentem litej deski podłogowej wykonanej z różnych gatunków drewna drzew liściastych: dębu, jesionu, klonu, olchy i brzozy. Na Państwa życzenie możemy wykonać deski podłogowe z innych gatunków drewna. Pełen asortyment, różnorodne wzornictwo i szeroki wachlarz wybarwień naszych produktów znajdą Państwo na naszej stronie poświęconej deskom podłogowym: Aby dowiedzieć się więcej www.podlogi-ardi.pl

 

Zapraszamy do wirtualnego spaceru
(ekspozycja podłóg)
kliknij 

 

 

Deska tarasowa 

 

 

Oferowane przez nas deski tarasowe są produktem naturalnym, wnoszącym piękno przyrody do każdego zakątka. Proponujemy Państwu bardzo wytrzymałe deski tarasowe wykonane z egzotycznych gatunków drzew, a także z modrzewia syberyjskiego i świerku. Ogromną zaletą naszych desek tarasowych jest ich trwałość, pod warunkiem, że będą odpowiednio impregnowane. Nasi specjaliści zawsze udzielą fachowych rad odnośnie poprawnej impregnacji i odpowiednich środków konserwujących drewno. Deski odporne są na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, takich jak opady deszczu czy mrozy. Zapraszamy do kontaktu, jeśli poszukują Państwo desek tarasowych najlepszych pod względem wyglądu, trwałości i stabilności. Ponadto polecamy zapoznanie się z pełną ofertą Ardi – dostarczamy m.in. tanie sklejki wodoodporne.


 

 

 

 

 

 

Deska podłogowa i tarasowa

 

 

 

 

      podłogi

 

 

 

 

 

 

Deska podłogowa i tarasowa

 

ARDI Andrzej Radzimski Karzec 34a 63-840 Krobia Tel 65 5738 229 kom 603343168 Fax 65 5738 279
Strona główna | Aktualności | O firmie | Oferujemy | Galeria | Kontakt
projekt i wdrożenie: dobrarzecz.pl
stat4u