język polski   język niemiecki   język angielski

> 9.podlogi

Deska podłogowa i tarasowa

 

     
 

Podłogi drewniane – deska podłogowa i tarasowa

Jedną z naszych specjalności jest produkcja podłóg drewnianych na zamówienie Klienta. Dzięki ogromnej wiedzy naszych fachowców oraz nowoczesnemu zapleczu technicznemu, możemy wyprodukować najwyżej jakości podłogi drewniane w niemal dowolnym nakładzie. Realizujemy małe zlecenia, na przykład dla osób pragnących wymienić podłogę w sypialni, jak i większe, na przykład dla przedsiębiorstw. Podłoga drewniana jest bardzo wytrzymała, dlatego sprawdzi się w pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu – nawet w korytarzach miejsc użyteczności publicznej. Drewno jest uniwersalne, więc doskonale uzupełni aranżację każdego pomieszczenia.

 

Rodzaje desek podłogowych

Jesteśmy profesjonalnym producentem litej deski podłogowej wykonanej z różnych gatunków drewna drzew liściastych. Oferujemy deski dębowe, a także z jesionu, klonu, olchy i brzozy. Na Państwa życzenie możemy wykonać deski podłogowe z innych gatunków drewna. Pełen asortyment, różnorodne wzornictwo i szeroki wachlarz wybarwień naszych produktów znajdą Państwo na naszej stronie poświęconej deskom podłogowym: www.podlogi-ardi.pl.

 

Zapraszamy do wirtualnego spaceru
(ekspozycja podłóg)
kliknij 

 

 

Deska tarasowa 

Oferowana przez nas deska tarasowa w wielu wzorach jest produktem naturalnym, który wnosi piękno przyrody do każdego zakątka. Proponujemy Państwu bardzo wytrzymałe deski tarasowe wykonane z egzotycznych gatunków drzew, a także z modrzewia syberyjskiego i świerku. Ogromną zaletą naszych produktów jest ich trwałość, pod warunkiem, że będą odpowiednio impregnowane. Nasi specjaliści zawsze udzielą fachowych rad odnośnie do poprawnej impregnacji i odpowiednich środków do konserwacji drewna. Deski są odporne na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, takich jak opady deszczu czy mrozy. Zapraszamy do kontaktu, jeśli interesuje Państwa deska tarasowa najlepsza pod względem wyglądu, trwałości i stabilności. Ponadto polecamy zapoznanie się z pełną ofertą ARDI – dostarczamy m.in. tanie sklejki wodoodporne. W nasze produkty zaopatrujemy Poznań, Leszno i inne miejscowości w okolicy, a także na terenie całego kraju.

Deska podłogowa i tarasowa

      podłogi

 

 

 

 

 

 

 

 

Deska podłogowa i tarasowa

 

ARDI Andrzej Radzimski Karzec 34a 63-840 Krobia Tel 65 5738 229 kom 603343168
Strona główna | Aktualności | O firmie | Oferujemy | Galeria | Kontakt | Polityka prywatności
projekt i wdrożenie: dobrarzecz.pl
stat4u